Aktualno

Podkrimski pustni karneval 2019
Občina Ig vabi pustne skupine vseh vrst in oblik, da se prijavite za sodelovanje na Podkrimskem pustnem karnevalu. Tudi v letu 2019 želimo, da naš kraj oživi v množici najrazličnejših pustnih mask, zato vabimo da se vključi čim več skupin, tako domačih kot tujih. Tradicionalni Podkrimski pustni ... Preberi več >>

Župan in občinska uprava dostopna občanom
Občina Ig ima za vas uradne ure:  v ponedeljek, od  8.00  do 15.00 ure,  v sredo, od 8.00 do 12.00 in od  13.00 do 17.30 ure, v petek, od 7.30 do 13.30 ure. Vse dni v tednu smo dosegljivi na tel. 01 2802 300 ali na elektronskem naslovu: info@obcina-ig.si.   V kolikor imate vprašanje, kritiko ali ... Preberi več >>

Projekt Na-kolih se nadaljuje
V letu 2017 je Občina Ig na povabilo Ministrstva za kulturo aktivno (posredniški organ) pristopila k projektu Interpretacija biotske raznovrstnosti in dediščine kolišč na Ljubljanskem barju (akronim Na-kolih) pri katerem je Občina Ig vodilni partner. Projekt se bo izvajal do leta 2021 in je v večini ... Preberi več >>

Javna razpisa za turizem in prireditve 2019
Občina Ig objavlja Javni razpis za sofinanciranje programov turistične dejavnosti v Občini Ig za leto 2019 in  Javni razpis za sofinanciranje prireditev v občini Ig v letu 2019. Oba javna razpisa si lahko podrobneje ogledate v zadnji številki Mostiščarja in na spletni strani/razpisi. Rok za prijavo je ... Preberi več >>

Mostiščar februar
Pred vami je prva številka Mostiščarja v letošnjem letu. V njem lahko izveste o stanju dveh pomembnih investicijskih projekotv - gradnji prizidka k osnovni šoli Ig ter projektu Na-kolih. Vaški sveti so konstiturani že skoraj v vseh vaseh, tako smo prejeli nekaj prispevkov tudi z njihove strani. ... Preberi več >>

Vloga za vpis otroka v vrtec za šolsko leto 2019/2020
Vrtec Ig zbira vloge za vpis otroka za šolsko leto 2019/2020 do 28. 02. 2019.  Ali ste že vpisali vašega otroka?  Do tega datuma morajo Vlogo za vpis otroka za šolsko leto 2019/2020 oddati tudi vsi tisti starši otrok, ki so bili uvrščeni na čakalni seznam že v šolskem letu 2018/2019, pa v vrtec niso ... Preberi več >>