Aktualno

Projekt Na-kolih in sodelovanje z osrednjimi muzejskimi inštitucijami
V zadnjem tednu smo na Občini Ig gostili predstavnike osrednjih slovenskih muzejev, ki smo jim predstavili naš projekt Na-kolih, s katerim bomo širši javnosti predstavljali naravo in kolišča Ljubljanskega barja. Del njihovega bogatega muzejskega gradiva bo namreč vključen tudi na razstavo, ki jo za ... Preberi več >>

Podpisana pogodba za obnovo Doma borcev in mladine Zapotok
Občine Ig je v začetku meseca maja podpisala pogodbo za obnovo Doma borcev in mladine Zapotok z izvajalcem GPS Grad d.o.o. Vrednost investicije je 74.507,49 eur. V okviru podpisane pogodbe so bodo zamenjala stara, dotrajana okna in vhodna vrata, uredila se bo zunanja terasa in odvodnjavanje ... Preberi več >>

Občinska uprava deluje
Občina Ig z občinsko upravo je ves čas epidemije na voljo občanom in vsem strankam. Naprošamo vas, da se predhodno najavite na telefon 01 2802 300, da vas lahko osebno sprejme referent oz. sodelavec občine. Vaše vprašanje/pobudo/vlogo lahko naslovite na elektronski naslov: ... Preberi več >>

Računi za vodarino in kanalščino
Računi za mesec marec so prispeli z zamudo oz. ga nekateri še vedno niste prejeli, in sicer zaradi težav na pošti. Da se izognete tem težavam vam predlagamo, da se odločite za prejem pdf-računa ali e-računa. Vašo odločitev sporočite na elektronski naslov: rezijski.obrat@obcina-ig.si. Preberi več >>

Aprilski Mostiščar
Muhasti april nam je letos pokazal že vse vse svoje obraze - od skoraj poletnih dni do prave zimske idile. Kakorkoli, dela na prostem so se začela tudi kar se tiče asfaltiranja kot poročajo iz občinske hiše. Ne spreglejte poziva k poimenovanju novega trga v središču Iga - vaše predloge z ... Preberi več >>

Zdravje v Občini Ig
Tudi letos je NIJZ pripravil podrobne informacije o zdravju prebivalcev za vsako od 212 slovenskih občin. Rdeča nit letošnje objave je tematika duševnega zdravja. Dobro duševno zdravje je temelj našega zdravja, pa tudi socialne, družinske in gospodarske stabilnosti, družbene blaginje in kakovosti ... Preberi več >>

Skip to content