Aktualno

Odvoz BIO odpadkov na Igu
JP VOKA SNAGA d.o.o sporoča, da je odvoz BIO odpadkov na Igu, zaradi okvare vozila, le ta prestavljen na soboto, 21.9.2019.  Hvala za razumevanje. Preberi več >>

Avtobusni prevozi
Občina Ig je v dogovoru z LPP, prilagodila vozne rede za redne avtobusne prevoze. Spremenjeni vozni redi bodo stopili v veljavo s ponedeljkom, 23. 09. 2019. Vozni red za linijo 19I, najdete na sledeči povezavi. Vozni red za ostale linije v občini pa je na voljo spodaj, v priponki, ali na sledeči ... Preberi več >>

Podpisana pogodba za začetek gradbenih del Interpretacijskega centra na Igu
Podpisana pogodba o sofinanciranju operacije Interpretacija biotske raznovrstnosti in dediščine kolišč na Ljubljanskem barju s strani Ministrstva za kulturo, je bila zelena luč, da je lahko župan Janez Cimperman podpisal Gradbeno pogodbo z izvajalcem GOI del, podjetjem Resal d.o.o., za ... Preberi več >>

IŽANSKI SEJEM
sobota,14.9.2019 Ižanski sejem že kar nekaj let velja za eno od večjih prireditev v občini in privablja vsako leto več razstavljavcev. Namen sejmov je oživiti tovrstna druženja ljudi, ponuditi možnost društvom in posameznikom, da se predstavijo in prikažejo svoje delo in seveda ohranjati vez s ... Preberi več >>

Mostiščar september
Po poletnem oddihu smo za vas pripravili novo številko Mostiščarja, za naslovnico katere smo izbrali fotografijo, nastalo ob odprtju novega prizidka k Osnovni šoli Ig. Šolske klopi v prizidku so že zasedliučenci, kako je bilo na odprtju, pa izveste v rubriki Aktualno. Pester je bil društveni ... Preberi več >>

Zapora ceste Ig - Kremenica
Spoštovani, skladno z odločbo o začasni prometni ureditvi na občinski cesti LC 404061 sporočam, da bo izvajalec izvedbe propusta čez občinsko cesto z deli pričel v četrtek, 12.9.2019.  Za čas gradnje bo predmetna cesta zaprta za ves promet. Dela se bodo izvajala predvidoma do 27.9.2019. Obvoz je ... Preberi več >>